logo white 2

  Засновано у 2017

ГОЛОВНЕ

Усі бойли Carp Catchers виготовляються вручну. Високу продуктивність ручної роботи запезпечує якісне сучасне обладнання.

Захоплення карпфішингом, любов до своєї справи та відданість якості - це наші основні цінності. Саме цінності визначають нашу діяльність. 

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Власне виробництво - 100% контроль якості
  • Прямі поставки інгредієнтів від найкращих європейських виробників
  • Сучасне європейське обладнання для виробництва бойлів
  • Власна унікальна рецептура

ПРО CARP CATCHERS

Коропове харчування, у якому ви можете бути впевнені

Якість та ефективність для нас найголовніше. Перед запуском у серію всі нові продукти проходять багатоетапне тестування на водоймах. Зазвичай ми тестуємо нові лінійки у різних умовах, щоб отримати максимально широку статистику: пресинг (турніри), дикі водойми та звичайні комерційні. Тому ми не випускаємо нові "смаки" кожного дня - розробка рецептури та тестування нової лінійки займає багато часу. Ви можете бути впевненими, що кожна лінійка Carp Catchers була створена з урахуванням досвіду та увагою до важливих деталей.

Наше виробництво постійно розвивається, і зараз це - виробничі потужності із трьома виробничими лініями, які дозволяють нам зберігати прискипливу увагу до технологічних дрібниць поряд із високою потужністю та ретельно контролювати якість. Продукція виготовляється на власному виробництві на усіх етапах: від змішування рецептури до фасування. 

Наші продукти, які вже завоювали широке визнання - бойли RED, поп-апи та інші, продовжуюють ловити коропів по всій країні, встановлювати нові рекорди на трофейних рибалках та приносити кубки на спортивних змаганнях. За допомогою нашої продукції вже піймано безліч коропів як на запресованих спортивних, так і на диких водоймах, де коропи вперше побачили бойл та гачок.

Ми пропонуємо широкий асортимент насадок та прикормок для карпфішингу, створених за оригінальними власними рецептурами, що робить наш продукт унікальним.

У своїй праці ми перш за все опираємося на власні цінності. Головні цінності для нас - це відданість якості, любов до своєї справи та захоплення карпфішингом. Саме вони визначають те, що ми робимо. І саме тому ми можемо запропонувати вам прикормки і насадки, у яких ви можете бути повністю впевнені.  

Carp Catchers @ 2022

ЦІННОСТІ ВИЗНАЧАЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ

5
РОКІВ НА РИНКУ УКРАЇНИ
5
РОКІВ ДОСВІДУ ВИРОБНИЦТВА
5
РОКІВ РОБОТИ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ
5
ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ
Відтворити відео

Як ми виробляємо бойли

Це - відео з виробництва бойлів, яке було відзнято наприкінці 2019 року. З тих пір багато змінилося, але підхід залишився тим самим.

Повнометражний ролик із виробництва бойлів Carp Catchers. Докладно розповімо про процес виготовлення прикормочних бойлів на прикладі бойлів RED,  розповімо про всі нюанси процесу, пройдемо по всіх наших приміщеннях, по всіх етапах виробництва - від моменту змішування бази до сушки бойлів.

Відтворити відео

Як ми виробляємо поп-апи

Відео про виробництво знято восени 2021 року. Саме так ми і виготовляємо поп-апи.

У цьому відео проведемо вас по всіх етапах виробництва - від змішування власного поп-ап міксу до появи готової продукції. З чого складаються поп-апи, на якому обладнанні ми їх робимо, які добавки застосовуємо, в чому особливості поп-апів на новому власному поп-ап міксі, а також загальні відомості про текстуру та властивості поп-апів.